• Güvenilir Kanal Açma Hizmetleri İçin Arayınız

Ankara Klozet Tıkanıklığı Açma

Ankara Kanal Açma

Klozet Tıkanıklığı Açma Ankara

Tuvalette kullandığımız fazla fazla tuvalet kağıtlarının öncelikle klozetin içine atılması tamamen bir hatadır. Çünkü tuvalet kağıtlarının erimiş olduğunu düşünmek tamamen hatadır. Ve birden çok attığınızda gitmemesine neden olabilirsiniz. Bu yüzden tuvaletlerinizde kesinlikle bir çöp kovası bulundurunuz. Bu bazen klozetlerini tıkıyor bazen de klozeti geçip bu seferde pimaşı tıkıyor. 

Klozet gideri nasıl açılır ?

Yani biz bunu evde kendimiz yapabilir miyiz asıl sorun bu. Tıkalı klozet açma işlemi için birkaç çözüm yolu var. Bunlardan birisi hepimizin bildiği gibi pompalama işlemidir. Tıkalı yerin üstüne pompayla ileri geri yaptıktan sonra açmaya çalışmaktır. Klozet gideri açma için bir diğer işlem susta salmaktır. Eğer tıkanıklık klozette değilse klozet sökülüp hattın içine susta salınabilir. Bu işlemler genelde pek sonuç vermiyor. Tabi ki sonuç verdiği yerlerde var. En azından denemekte fayda var. Klozet tıkanıklığı açma işleminiz için çoğu zaman klozetin sökülmesi gerekir. Çünkü bu tıkanıklıklarda genelde klozetin içine bir şey düşürülmüştür ve pisliğin oradan alınması gerekir ki atılan şeyler gidip oraya takılmasın. Klozetin sökülmesi içinde kesinlikle bir profesyonel yardım alın. Sökerken klozet taşına zarar verilirse bu işin pek anlamı kalmaz. Yaptığınız bütün bu klozet gideri açma işlemleri işinize yaramadıysa robot ve kameralı sistemlerle hattınızdaki tıkanıklığı açtırmanız gerekir.

Klozet tıkanıklığı açma işlemi için çağırdığınız firmanın klozeti sökmesi gerekir. Klozeti söktükten sonra elindeki çelik yayı hatta gönderip tıkanıklıklığı açar. Açtıktan sonra en önemli aşama kameradır. Muhakkak kameralı bir sistem çağırınız. Çünkü hattınız açıldıktan sonra kameranın önemi büyüktür. Hatta bir problem vardı kalıcı mı geçici bir problem mi bunu öğrenmek için kamera şarttır. Bu işi defalarca yaptırmanızın bir anlamı yok. Firmamızda bütün ekipmanlar ve malzemeler bulunmaktadır. Bütün ekiplerimizde kamera bulunmaktadır. Uzman ekiplerimizin yaptığı bütün işlemler firmamızın garantisi altındadır

Tuvalette kullandığımız fazla fazla tuvalet kağıtlarının öncelikle klozetin içine atılması tamamen bir hatadır.

0.312.475 8825

Kanal Açma