• Güvenilir Kanal Açma Hizmetleri İçin Arayınız

Ankara'da Robotla Tıkanıklık Açma

Ankara Kanal Açma

Robotla Tıkanıklık Açma Ankara

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde eski zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılırdı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreç gerektirirdi. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunamazdı ve çalışmalar sonuçsuz kalabilmekteydi.

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. Ayrıca firmamız tarafından kullanılan teknoloji sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Pimaş tıkanıklığı çoğu zaman, pimaş borusuna giren yabancı cisimler yüzünden tıkanır. Bu gibi durumlarda robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilir.

Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında ise; kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi görüntülenir. Görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, pimaş borusu içindeki yağlanma gibi olumsuz durumlar da tespit edilebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan kaynaklanan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, pimaş borusunda yağlanmalara sebep olur.

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. 

0.312.475 8825

Kanal Açma