• Güvenilir Kanal Açma Hizmetleri İçin Arayınız

İşçi Blokları Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon Açma İşçi Blokları

Kanal tıkanması, öncelikle evlerinizde sizi rahatsız edecek görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Tıkanmış olan borulardan dolayı duvarların rutubetlenmesi söz konusu olacaktır. Su kirli olduğu için hijyenik olmayan bir durumdur. Kanalizasyon giderlerinin tıkanması, tuvaletin basması veya doğrudan komşunuzun evine zarar verecek bir durumun gerçekleşmesi de söz konusu olabilmektedir. Dolayısıyla bu problemin komşuluk ilişkilerini doğrudan etkilediğini söyleyebilirsiniz. Problemin daha fazla büyümemesi için en ufak bir sorun fark ettiğinizde bizimle iletişime geçerek sorunun kaynağını tespit etmemizi sağlayabilirsiniz.

Söz konusu tuvalet tıkanıklığı olduğunda, çoğu kez çaresiz kalınmaktadır. Kulaktan dolma bilgiler ile tıkanıklığı gidermeye çalışan ev sahibi, ilk olarak pompayı kullanmayı dener. Fakat unutulan bir detay vardır ki, tuvaletlerde meydana gelen tıkanmalar esas olarak S borusunda oluşmaktadır. Zamanla boruda biriken katı maddeler, borularda tıkanıklığa neden olur. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında yapılması gereken tek şey makine ile tuvalet gideri açan tesisatçı çağırmaktır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon tıkanıklığı sık meydana gelen bir sorun değildir. Ancak meydana geldiğinde de bütün apartman sakinlerini etkileyen olumsuzluklara sebep olur.
Her tesisat firması kanalizasyon tıkanıklığı açma çalışması yapmamaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firma özel cihazlarla kanalizasyon tıkanıklığı açma çalışması yapmaktadır. Cihazların fiyatı yüksek olduğu için her tesisat firması bu cihazlara sahip değildir. Cihaz olmadan tıkanmış kanalizasyonu açma çalışması sağlıklı sonuç vermemektedir. Çünkü kameralı görüntüleme cihazı gibi cihazlar sayesinde kanalizasyon tıkanıklığının sebebi tespit edilir ve tıkanıklığın türüne göre müdahale edilir.

Bina içi ve bina dışı kanal tıkanıklıkları, mutfak, wc, banyo, tuvalet,rogar ve kanalizasyon açma gibi arızalarda sağa sola hasar vermeden özel ithal edilmiş robot cihazlarimiz ile kırmadan dökmeden açiyoruz. Kaliteden ödün vermeden sizlere garanti ve kesin çözümler sunmaktayız. Ankara’nın tüm ilçelerine servisimiz vardır. Profesyonel ekip & uygun fiyat garantisi.

Ankara'da tüm tıkalı giderleri açıyoruz.

0.312.475 8825

Kanal Açma